ES4016-16 Enerji Kontrol Ünitesi Role Modülü
  • Kategori: Enerji Saver Role Modülleri
  • Kod: BE-ESO-ES4016-16
  • Görüntülenme Sayısı: 734
Özellikler
• Pano içine ray tipi monte edilen enerji kontrol ünitesi setinin röle grubu.
• Lamba ver prizler için 220 V 30A R1 röle çıkışı gücü.
• Bağımsız girişli manyetik kontak üzerindende çalıştırılabilen 220 V 16 A R2 röle çıkış gücü.
• Opsiyonel olarak eklenebilen bağımsız girişli - çıkışlı ve manyetik kontak üzerindende çalıştırılabilen 220 V 16A R3 röle çıkış gücü.
• 3 Faz girişli panolarda eşit dağılımlı kullanıma uygundur.
• 2. ve 3. Rölelerde ortak uçlarla normalde açık veya kapalı uçları kullanılabilir.
• Röle aktivasyonunu gösteren led ışık sistemi.
• Voltaj değişimlerinde aynı verimlilikte kullanım için rögülatörlü kart okuyucu beslemesi.
• LCD bilgi ekranı veya DND fonksiyonları için dahili 12 V DC besleme çıkışı (50 mA)
• 190 - 240V AC -10 +60°C ve 0 -90 (yoğuşmasız nem) ortam değerlerinde çalışabilir.